Neohodnotené

Finálny lak pre betónovú stierku (2 KG)

Finálny lak pre všetky druhy betónové stierky. Lak zvyšuje životnosť a odolnosť betónovej stierky. Pri použití betónovej stierky v priestoroch so zvýšeným výskytom vlhkosti alebo pri styku s vodou použite 3 - 4 nátery. Náter opakujte podľa potreby každých 6 - 12 mesiacov pre zachovanie odolnosti a kvality.

Na výber máte z dvoch typov: Klasický a lesklý perlový.

Lak pro betonovou stěrku pokryje cca 10 m2 plochy. 

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 806/KLA 806/LES Zvoľte variant
€22,90
806 finalny lak pre betonovu stierku 2 kg
Tip

Vlastnosti laku pre betónovú stierku:

  • dlhodobá ochrana pred vlhkosťou a nečistotami

  • 100% priehľadnosť

  • jednoduchá aplikácia

  • použiteľná vonku i vo vnútri budov

  • doba schnutia 1 - 3 hodiny

  • hydroizolačný účinok

  • zvýrazní farbu impegrovaného povrchu

Finálny lak pre betónovú stierku je ľahko aplikovateľný a efektívny ochranný produkt. Pôsobí hydrofóbne, znižuje úroveň absorpcie podkladu, chráni pred nadmernou absorpciou vody a vytvára bariéru proti prenikaniu olejov a tukov.
Poskytuje dlhodobú ochranu proti vlhkosti a nečistotám na povrchu betónovej stierky. Mierne zvyšuje farbu povrchu a ponecháva prirodzený efekt betónové stierky.

Spotreba laku

Spotreba laku je cca 0,1 Kg na 1 m2 betónové stierky. Lak je vhodné použiť v dvoch vrstvách v klasickom prostredí a v štyroch vrstvách v prostredí kde je zvýšená vlhkosť alebo kde môže prísť materiál do styku s vodou.Lak pre betónovou stierku nanášajte po zaschnutí stierky. Aplikujte valčekom alebo štetcom.

Použitie laku do kúpeľne a sprchovacieho kúta

Pri použití betónovej stierky v priestoroch so zvýšeným výskytom vlhkosti alebo pri styku s vodou aplikujte 3-4 vrstvy finálneho laku. V týchto prípadoch náter opakujte podľa potreby každých 6-12 mesiacov pre zachovanie odolnosti a kvality.

Lak je štandardne súčasťou betónové stierky, napriek tomu však pre vlhké miesta a miesto kde je možné prísť do styku s vodou, odporúčame vziať lak na betónovú stierku navyše a prelakovať tak povrch viac vrstvami.

Použitie laku pre betónovú stierku

Finálny lak by mal byť aplikovaný na betónovú stierku po jej zaschnutí, zvyčajne po niekoľkých hodinách. Pred použitím je potrebné finálny lak premiešať. Nanáša sa rovnomerne na betónovú stierku štetcom alebo maliarskym valčekom. Pre požadovaný účinok nanášajte finálnej lak v niekoľkých vrstvách. Ďalšiu vrstvu laku možno naniesť až po zaschnutí prvej vrstvy (cca hodina).

Bezpečnostné upozornenie

V prípade kontaktu materiálu s očami ich vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Výrobok by mal byť uchovávaný mimo dosahu detí.

Technické dáta a zloženie
   
Základ Živica, pomocné látky, pigmenty
Teplota skladovania 5°C– 25°C
Schnutie 1 - 3 hodiny