Máte záujem o realizáciu jedným z našich partnerov? Zavolajte na +420 773 826 151 alebo pošlite dopyt na farebna@dekorativna-omietka.sk

Betonová stierka v kúpeľni

Betonová stierka v kúpeľni

Hľadáte vhodný povrch pre vaše steny v kúpeľni alebo sprchovacom kúte? Máte teraz dlaždičky či mozaiku a štve vás neustála pleseň medzi škárami a jej náročná údržba? Poradíme vám, ako sa nepríjemných nečistôt raz a navždy zbaviť s pomocou betónovej stierky.

V tomto článku zistíte, prečo zvoliť do kúpeľne betónovú stierku, aké techniky možno pri nanášaní využiť a vytvoriť si tak z vašej kúpeľne či sprchového kúta dokonalú relaxačná miestnosť v modernom štýle.

Betónová stierka vám dopraje hladké steny bez škár a plesní

Obklady (dlaždičky) síce dodávajú kúpeľni čistý vzhľad, ale vo vlhkom prostredí sa s nimi plesniam nevyhnete. S betónovou stierkou sa týchto nečistých a škaredo vyzerajúcich detailov medzi špárami báť nemusíte. Po nanesení stierky získate totiž luxusný a takmer bezúdržbový povrch a nielen to. Aj ďalšie vlastnosti betónové stierky sú pre kúpeľne a sprchové kúty ideálne.

VLASTNOSTI BETÓNOVÉ STIERKY:

  • Vysoká odolnosť proti vlhkosti, vode, teplote a oderu.
  • Jednoduchá a ľahká aplikácia.
  • Žiadne plesne ani čistenie pazúrov.
  • 5 farebných odtieňov - farebná stálosť.
  • Moderný a nevtieravý vzhľad.
  • Betónovú stierku dodávame vrátane podkladovej penetrácie a finálneho laku.

TIP: Nechajte sa inšpirovať a pozrite sa na realizácii betónové stierky.

Ako aplikovať betónovom stierky na stenách v kúpelni?

Nanášanie stierky nie je náročné a zvládne ju snáď úplne každý. V prípade, že dodržíte správny postup, potom vaše kúpeľňa získa nadčasový vzhľad.

Pripravili sme pre vás detailný návod, ako aplikovať betónovú stierku do kúpeľne, kde zistíte napr. Akú maximálnu hrúbku by mala mať prvá vrstva, aké špachtle použiť pri nanášaní a ďalšie dôležité informácie, ktoré by ste pred nanesením stierky na stenu rozhodne nemali opomenúť.

Pri použití betónovej stierky v priestoroch so zvýšeným výskytom vlhkosti alebo pri styku s vodou použite 3 - 4 nátery finálneho laku. Pre tento prípad odporúčame lak znovu aplikovať podľa potreby každých 6 - 12 mesiacov. Finálny lak nájdete na našom eshope

Betonová stierka (2)

VYBERTE SI TECHNIKU A FAREBNÝ ODTIEŇ.

S betónovú stierkou si môžete vyskúšať rôzne efekty a techniky. Napr. efekt “tieňovanie / žíhanie” alebo si môžete vytvoriť vlastné špecifické ornamenty na stenách, ako je napr. odtlačok skrutiek či iných predmetov.

Ak si nie ste istí, aké techniky pri nanášaní stierky využiť, pozrite sa na nášho sprievodcu techník a úprav betónové stierky a zistite, ktorý štýl je pre vás ten najvhodnejší.

Betónovú stierku ponúkame v 5 farebných odtieňoch. Vyberte si ten svoj a pripravte rodine prekvapenie v podobe novej kúpeľne s krásnymi múrmi a luxusným vzhľadom.