Máte záujem o realizáciu jedným z našich partnerov? Zavolajte na +420 773 826 151 alebo pošlite dopyt na farebna@dekorativna-omietka.sk

Vráťte svojmu balkóna luxusný vzhľad s dekoratívnou omietkou (marmolitom)

Lúpe sa vám omietka na balkóne a hľadáte novú fasádne omietku, ktorá by spĺňala vaše požiadavky? Pokiaľ chcete elegantné riešenie, ktoré vám pomôže vytvoriť na balkóne opäť príjemnú atmosféru s vkusným dizajnom, skúste vonkajšiu omietku marmolit.

Každá omietka má svoju životnosť, a ak na ňu pôsobí aj nepriaznivé podmienky počasia (dážď, slnečné lúče, poveternostné vplyvy), potom je nutné ju čas od času obnoviť a zrekonštruovať. Každý chceme, aby nám pocit "novoty" vydržal čo najdlhšie, preto hľadáme kvalitné a dlhodobé riešenie. Marmolit a jeho vlastnosti sú pre vonkajšie priestory ideálne.

 

VYUŽITIE MARMOLITU V EXTERIÉRU


Určite ste sa s marmolit na budovách v mestách už stretli. Využitie marmolit v exteriéri je obľúbené, a vďaka tomu čoraz viac využívané. Nájdete ho na rôznych miestach ako sú: sokle domov, komíny, stĺpy alebo garáže ale aj pri bazénoch a schodiskách.

Jeho obrovskou výhodou je, že je vhodný na rôzne druhy podkladov. Nanášať ho môžete na betón, sadrokartón i klasické omietky. Vzhľadom k tomu, že je vhodným riešením aj pre úpravy komína znesie tiež aj zatepľovacie systémy.

 

VONKAJŠIA OMIETKA (MARMOLIT) DODÁ VÁŠMU BALKÓNU LUXUSNÝ VZHĽAD


Marmolit na balkóne vyzerá elegantne a plní dlhodobo svoj účel. Vybrať si môžete hneď z niekoľko farebných odtieňov, ale je dobré sa riadiť určitými pravidlami pri výbere výsledného odtieňa.

 

AKÚ FARBU NA BALKON VYBRAŤ?


Marmolit si môžete vybrať viacfarebný či jednofarebný. Vzhľadom k vynikajúcim vlastnostiam marmolit, máte istotu, že farebný odtieň vydrží dlhé roky. Nutnosťou je samozrejme dodržať správny postup pri nanášaní marmolit.

Do úvahy však vezmite aj to, kde sa balkón nachádza a ako chcete, aby pôsobil na okolie. Ak nie ste extravagantné typy a nechcete pútať pozornosť, odporúčame výber farieb, ktoré nie sú krikľavé, a naopak zvážiť aj ako bude výsledný odtieň balkóna vzhľadovo ladiť práve s okolím.

Pozrite sa na fotografie realizovaných projektov pre lepšiu predstavu vizuálnej stránky. Marmolit u nás môžete nakúpiť v 25 kg kýbel už namiešaný a pripravený na použitie. Vyberte si z ponuky marmolitu a dodajte vášmu balkóna opäť štýlový dizajn.

V prípade, že potrebujete poradiť, napíšte nám vaše otázky na kontakt: farebna@dekorativna-omietka.sk