Vráťte svojmu balkóna luxusný vzhľad s dekoratívnou omietkou (marmolitom)

Lúpe sa vám omietka na balkóne a hľadáte novú fasádne omietku, ktorá by spĺňala vaše požiadavky? Pokiaľ chcete elegantné riešenie, ktoré vám pomôže vytvoriť na balkóne opäť príjemnú atmosféru s vkusným dizajnom, skúste vonkajšiu omietku marmolit.

Každá omietka má svoju životnosť, a ak na ňu pôsobí aj nepriaznivé podmienky počasia (dážď, slnečné lúče, poveternostné vplyvy), potom je nutné ju čas od času obnoviť a zrekonštruovať. Každý chceme, aby nám pocit "novoty" vydržal čo najdlhšie, preto hľadáme kvalitné a dlhodobé riešenie. Marmolit a jeho vlastnosti sú pre vonkajšie priestory ideálne.

 

VYUŽITIE MARMOLITU V EXTERIÉRU


Určite ste sa s marmolit na budovách v mestách už stretli. Využitie marmolit v exteriéri je obľúbené, a vďaka tomu čoraz viac využívané. Nájdete ho na rôznych miestach ako sú: sokle domov, komíny, stĺpy alebo garáže ale aj pri bazénoch a schodiskách.

Jeho obrovskou výhodou je, že je vhodný na rôzne druhy podkladov. Nanášať ho môžete na betón, sadrokartón i klasické omietky. Vzhľadom k tomu, že je vhodným riešením aj pre úpravy komína znesie tiež aj zatepľovacie systémy.

 

VONKAJŠIA OMIETKA (MARMOLIT) DODÁ VÁŠMU BALKÓNU LUXUSNÝ VZHĽAD


Marmolit na balkóne vyzerá elegantne a plní dlhodobo svoj účel. Vybrať si môžete hneď z niekoľko farebných odtieňov, ale je dobré sa riadiť určitými pravidlami pri výbere výsledného odtieňa.

 

AKÚ FARBU NA BALKON VYBRAŤ?


Marmolit si môžete vybrať viacfarebný či jednofarebný. Vzhľadom k vynikajúcim vlastnostiam marmolit, máte istotu, že farebný odtieň vydrží dlhé roky. Nutnosťou je samozrejme dodržať správny postup pri nanášaní marmolit.

Do úvahy však vezmite aj to, kde sa balkón nachádza a ako chcete, aby pôsobil na okolie. Ak nie ste extravagantné typy a nechcete pútať pozornosť, odporúčame výber farieb, ktoré nie sú krikľavé, a naopak zvážiť aj ako bude výsledný odtieň balkóna vzhľadovo ladiť práve s okolím.

Pozrite sa na fotografie realizovaných projektov pre lepšiu predstavu vizuálnej stránky. Marmolit u nás môžete nakúpiť v 25 kg kýbel už namiešaný a pripravený na použitie. Vyberte si z ponuky marmolitu a dodajte vášmu balkóna opäť štýlový dizajn.

V prípade, že potrebujete poradiť, napíšte nám vaše otázky na kontakt: farebna@dekorativna-omietka.sk

 
  • Prihláste sa prosím znovu

    Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

    Ďakujeme za pochopenie.

    Prihlásenie