Čím obložiť komín? Vyskúšajte marmolit.

Pre správne fungovanie vykurovacieho systému je potrebné udržiavať komín v správnom a funkčnom stave. Vzhľadom na to, že komín je zaťažovaný takmer neustále a denne, je nutné, aby mal nielen pekný vzhľad, ale tiež bol každoročne skontrolovaný kominárom. Ak hľadáte estetické a funkčné riešenie pre váš komín, vyskúšajte marmolit na komín.

 

MARMOLIT NA KOMÍN, SOKEL ALEBO STĹP

 

Čo je to marmolit? Jedná sa o prírodný agregát, ktorý je vhodný nielen na komíny, ale je tiež odporúčaný na sokle, stĺpy alebo na terasu. Avšak využiť ho môžete aj v interiéri (kuchyne, kúpeľne). Realizácia marmolit vyzerá luxusne a nevšedne.

Marmolit určený pre komíny je stále obľúbenejšie, či už sa jedná o štandardnú komín alebo systémový komín. Jeho vzhľad pôsobí minimalisticky a industriálne. Zároveň vďaka, jeho vlastnostiam, estetickému vzhľadu, životnosti a jednoduchej údržbe jeho obľúbenosť stále stúpa. Marmolit je vysoko odolný voči mrazu a ďalším nepriaznivým podmienkam počasie.

 

PRÍPRAVA A NANÁŠANIE MARMOLITU NA KOMÍN

 

Na prípravu a nanášanie marmolit je nutnosťou dodržiavať určité pravidlá. Neodporúčame nanášať marmolit v dňoch, kedy je vlhko, prší alebo mrzne. Nepriaznivé podmienky môžu mať vplyv na finálny vzhľad marmolit a stálosť jeho farebného odtieňa.

Ďalej je veľmi dôležité skontrolovať podklad, na ktorý budeme marmolit nanášať. Ak nechcete urobiť chybu, prečítajte si celý návod na prípravu a nanášanie marmolit.

 

NIE STE SI ISTÝ SPOTREBOU MARMOLITU?

 

Vybrali ste si marmolit na komín a neviete koľko ho spotrebujete? Máme pre vás pripravený test spotreby marmolit, kde si jednoducho vami požadované množstvo spočítate. V prípade, že si nie ste istí farebným odtieňom, nie je nič jednoduchšie ako si objednať vzorkovník marmolit. V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Napíšte nám na e-mail: farebna@dekorativna-omietka.sk a získajte množstevné zľavy alebo výhodné ceny pre pravidelné odberateľa.

  • Prihláste sa prosím znovu

    Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

    Ďakujeme za pochopenie.

    Prihlásenie