Máte záujem o realizáciu jedným z našich partnerov? Zavolajte na +420 773 826 151 alebo pošlite dopyt na farebna@dekorativna-omietka.sk

Marmolit v interieri

Moderné a praktické bývanie vďaka marmolitu v interiéri

Nebaví vás obyčajné druhy povrchov alebo hľadáte netradičnú alternatívu do interiéru? Potom si vyberte marmolit – dekoratívny materiál, ktorý je tvorený z malých přírodných kamienkov a pojivovej hmoty (priehľadnej prírodnej živice). Kamienky sú rôznej veľkosti a je iba na vás, či použijete malé kamienky ako decentný prvok interiérovej omietky alebo stredné pre výraznejší dekor. Marmolit do interiéru môže byť skvelým dizajnovým riešením napríklad pre vašu kuchyňu,pracovnú dosku, ale aj schodisko alebo chodbu. Viac o tom, čo je to marmolit nájdete tu.

Výhody marmolitu v interiéri

Medzi najdôležitejšie vlastnosti marmolitu patrí jeho odolnosť voči nečistotám a vodeodolnosť. Vďaka povrchu omietky je možné marmolit využiť veľmi dobre nie len na stĺpy, schody, bazény, ale taktiež nájde uplatnenie napríklad v kuchyni (za sporákom, mixérom), vďaka jeho vysokej odolnosti proti poškodeniu (už žiadna zničená podlaha od detí alebo zvierat).

Ďalšou jeho prednosťou je udržateľnosť a stálosť farieb (vyblednutie od slnka tu nemá šancu). Keď si k týmto výhodám pridáte aj jednoduchú aplikáciu (nanášanie zvládnete aj s detmi - je to veľká zábava. Pomocou lepiacej pásky si vytvorte zaujímavé vzory, predstavivosti sa medze nekladú) a veľký výber farebných odtieňov a kombinácií, nie je čo riešiť. LINK

Pri aplikácií si dajte pozor na čistotu plochy, na ktorú marmolit nanášate (povrch by mal byť suchý a bez nečistôt). Popri čistote podkladu stačí len marmolitovú zmes dobre premiešať a nič vám nebráni v samotnej aplikácií. Viac o tom, jako připraviť a nanášať marmolit nájdete tu.

Vyberajte si z množstva farebných odtieňov a kombinácií

Marmolit ponúkame v rade odtieňov a farebných kombinácií (od bielej pre dizajnové kuchyne až po tehlové do zaujímavých kúpelní) . Môže mať nielen žltú,modrú alebo oranžovú farbu, ale u nás nájdete aj ďalšie farebné kombinácie napr. hnedá s bielou, ktorá je vhodná k prírodným miestam alebo kombinácia modrej a bielej farby, ktorú môžete použiť v detskej chlapčenskej izbe.

Prezrite si náš vzorkovník farebných odtieňov, ktorý pre vás máme pripravený v ponuke.

Marmolit do interiéru ako riešenie za vašu kuchynskú linku

Marmolit sa výborne hodí aj za kuchynskú linku, kde pôsobí sviežím moderným dizajnom. Hlavnou výhodou je jeho praktickosť. Priestor za kuchynskou linkou je často namáhaný striekajúcim olejom, omáčkami a dalšími nečistotami. Marmolit jednoducho umyjete a nemusíte sa báť usadenín a neodstrániteľných nečistôt ako pri klasickom nátere.

Ušetrite si čas od umývania a doprajte svojím stenám kvalitnú omietku

Chcete dodať vašej chodbe nový nádych a ušetriť si čas s čistením a častým maľovaním priestoru okolo skrinky na topánky alebo v kuchyni za mixérom?

Marmolit sa do interiéru hodí rovnako ako do vonkajších priestorov. Dekoratívna omietka z marmolitu dodá vašej chodbe praktickosť. Marmolit je vhodný naniesť tiež okolo vypínačov, zásuviek alebo okolo miest, kde sa často pohybuje pes. V prípade, že hľadáte kvalitnú inováciu pre vaše bývanie, vyskúšajte dekoratívnu marmolitovú omietku a presvedčte sa sami.

TIP:

Ste rozhodnutí pre marmolit, ale neviete, ktorá farba bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám? Pripravili sme pre vás vzorky na vyskúšanie. Pokiaľ ste si neni istí, koľko marmolitu si objednať, pozrite sa na náš test spotreby. Samotný marmolit už máte a chcete s ním začít pracovat? S naším návodom je to naozaj jednoduché! Namiešaný a pripravený marmolit kúpite tu.

V prípade otázok volajte na +420 773 826 151 alebo napíšte na farebna@dekorativna-omietka.sk a so všetkým Vám radi poradíme.