Máte záujem o realizáciu jedným z našich partnerov? Zavolajte na +420 773 826 151 alebo pošlite dopyt na farebna@dekorativna-omietka.sk

Koľko stojí betónová stierka a od čoho sa jej cena odvíja

Pýtate sa, aká je cena betónovej stierky a ako vypočítať na koľko vás vyjde cena za meter betónovej stierky? Cena za m² sa odvíja od celkovej spotreby. V našom článku zistíte, ako si prepočítať celkovú spotrebu betónovej stierky a vďaka tomu aj cenu za m².

Spotreba betónovej stierky a cena za m²

Spotreba betónovej stierky sa odvíja predovšetkým od hrúbky nanášanej stierky a pripravenosti podkladu. Zároveň do celkovej ceny je nutné započítať finálny lak, ktorý v našom e-shope je už súčasťou balenia betónovej stierky. V balení je započítaná cena za vedro betónovej stierky, cena laku na betónovú stierku a cena za podkladovú penetráciu. Teda náklady a cena za príslušenstvo pre aplikáciu betónovej stierky je v tomto prípade už započítaná v celkovej sume.

Nanášanie betónovej stierky sa odporúča v 2 vrstvách. Pre jednu vrstvu je priemerná spotreba cca 1,1 kg/m2. Teda na dve vrstvy bude treba počítať s 2,2 kg/m2 betónovej stierky. V našom e-shope nájdete 20 kg balenia, ktoré vám pri dvoch vrstvách vystačia na cca 9 m². Teda cena za meter betónovej stierky vás vyjde cca na cca 15,4 EUR s DPH.

Betonová stierka (1)

Využite množstevné zľavy na nákup betónovej stierky

Využite množstevné zľavy a získajte tak zľavu na cenu za vedro betónovej stierky. Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu stavebnej firmy aj jednotlivcov. Kontaktujte nás na velkobochod@dekorativni-omitka.cz a nechajte si vytvoriť ponuku na mieru.