Koľko stojí betónová stierka a od čoho sa jej cena odvíja

Pýtate sa, aká je cena betónovej stierky a ako vypočítať na koľko vás vyjde cena za meter betónovej stierky? Cena za m² sa odvíja od celkovej spotreby. V našom článku zistíte, ako si prepočítať celkovú spotrebu betónovej stierky a vďaka tomu aj cenu za m².

Spotreba betónovej stierky a cena za m²

Spotreba betónovej stierky sa odvíja predovšetkým od hrúbky nanášanej stierky a pripravenosti podkladu. Zároveň do celkovej ceny je nutné započítať finálny lak, ktorý v našom e-shope je už súčasťou balenia betónovej stierky. V balení je započítaná cena za vedro betónovej stierky, cena laku na betónovú stierku a cena za podkladovú penetráciu. Teda náklady a cena za príslušenstvo pre aplikáciu betónovej stierky je v tomto prípade už započítaná v celkovej sume.

Nanášanie betónovej stierky sa odporúča v 2 vrstvách. Pre jednu vrstvu je priemerná spotreba cca 1,1 kg/m2. Teda na dve vrstvy bude treba počítať s 2,2 kg/m2 betónovej stierky. V našom e-shope nájdete 20 kg balenia, ktoré vám pri dvoch vrstvách vystačia na cca 9 m². Teda cena za meter betónovej stierky vás vyjde cca na cca 15,4 EUR s DPH.

Betonová stierka (1)

Využite množstevné zľavy na nákup betónovej stierky

Využite množstevné zľavy a získajte tak zľavu na cenu za vedro betónovej stierky. Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu stavebnej firmy aj jednotlivcov. Kontaktujte nás na velkobochod@dekorativni-omitka.cz a nechajte si vytvoriť ponuku na mieru.

  • Prihláste sa prosím znovu

    Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

    Ďakujeme za pochopenie.

    Prihlásenie