Máte záujem o realizáciu jedným z našich partnerov? Zavolajte na +420 773 826 151 alebo pošlite dopyt na farebna@dekorativna-omietka.sk

Marmolit dodá vášmu bazénu dokonalý vzhľad

Zaobstarali ste si záhradný bazén a hľadáte vhodný povrchový materiál pre úpravu jeho okolia? Na slovenskom trhu môžete vyberať z veľkej škály materiálov. Ak však hľadáte funkčné a estetické riešenie, ktoré zvládnete aplikovať svojpomocne, vyskúšajte marmolit.

V článku zistíte, aký typ marmolit zakúpiť na úpravy okolo bazénu, akú farbu marmolit zvoliť a ďalšie dôležité informácie, ktoré vám s celým procesom aj nanášaním marmolit okolo bazénu pomôžu.

 

PRE ÚPRAVY OKOLO BAZÉNU ZVOĽTE HRUBŠÍ (STREDNOZRNNÝ) MARMOLIT.

 

Povrchový materiál okolo bazénu je nutné zvoliť tak, aby odolával nielen náporu vlhkosti a vody, ale tiež je nutné zohľadniť namáhanost plochy. V článku "marmolit na podlahu, áno či nie?" Zistíte, za akých podmienok môžete marmolit využiť pre úpravu podláh.

Pre úpravy okolo bazénu odporúčame zvoliť hrubšiu zrnitosť marmolitu. Marmolit ponúkame jemnozrnný a strednozrnný a vyberať môžete z veľkej škály farieb. Marmolit sa vyznačuje vysokou vodoodpudivosťou a nenasiakavosťou, preto je k bazénu ideálne. Tiež obsahuje fungicídy obmedzujúce rast húb, plesní a rias a vďaka tomu je aj jeho čistenie ľahšie.

 

AKÚ FARBU MARMOLITU ZVOLIŤ K BAZÉNU?

 

Marmolit sa ponúka v mnohých farebných variáciách, avšak je nutné si uvedomiť, že na neho budú pôsobiť rôzne vplyvy počasia, ako je dážď, slnečné žiarenie, mráz atď. Preto nie je vhodné voliť tmavé odtiene.

Šedý marmolit pôsobí pri bazéne veľmi prirodzene, ale vyberať môžete aj z ďalších svetlých odtieňov marmolit.

 

KOĽKO MARMOLITU TREBA?

 

V prípade, že si neviete rady s množstvom marmolit využite našu kalkulačku a jednoducho si jeho spotrebu spočítajte. V prípade, že budete marmolit nanášať svojpomocne, prečítajte si tiež, ako správne marmolit aplikovať. V článku nájdete dôležité informácie a podmienky, ktoré je nutné pri nanášaní dodržať, aby vám marmolit pri bazéne slúžil kvalitne a dlhé roky.

Máte otázky? Napíšte nám na kontakt: farebna@dekoratina-omietka.sk a my sa vám obratom ozveme.