Imitácia betónu podčiarkne luxusný vzhľad vášho krbu

AKO NATIAHNUŤ BETONOVÚ STIERKU NA STENU?

 

Krby sa vracajú do interiérov a stávajú sa ich hlavnou dominantou. Najčastejšie sa jedná o obývacie izby
či jedálne. Je teda veľmi dôležité vybrať správny a vhodný materiál pre povrchovú úpravu okolia krbu.
Na výber máme z mnohých možností.

 

Zistite, prečo si vybrať betónovú stierku ako povrchový materiál pre okolie krbu a krbových kachlí,
aké sú jej vlastnosti a pre koho je určená.

 

PREČO POUŽÍŤ BETONOVÚ STIERKU KRB A OKOLIE?


Vlastnosti betónové stierky sú ideálne pre povrchovú úpravu stien v okolí krbu a krbových kachlí, a to predovšetkým vďaka tepelnej odolnosti a modernému minimalistickému vzhľadu.

Vyberať môžete z 5 farebných odtieňov - biela, svetlo šedá, antracit, grafit, tmavo šedá. Tiež máte na výber z niekoľkých techník a úprav, ktorými docielite rôznych vzorov a ovplyvníte tým výsledný vzhľad stierky na stene.

Zistite, aké techniky a úpravy s betónovou stierkou môžete vo vašom interiéri využiť.

 

PRE KOHO JE URČENÁ BETÓNOVÁ STIERKA?


Betónová stierka je určená pre všetkých milovníkov industriálneho a minimalistického štýlu. Vhodná je nielen pre okolie krbov a krbových kachlí, ale aj ako povrchový materiál do kúpeľne, sprchových kútov i kuchýň. V interiéri pôsobí luxusným a zároveň nerušivým dojmom.

 

ZVÝRAZNITE TEPLÉ ODTIENE KRBU IMITÁCIU BETÓNU


V prípade, že farby krbovej rímsy či kachlí sú ladené do teplých odtieňov (vzor: drevo, tehla, farba: hnedá alebo oranžová), potom je betónová stierka perfektné. Imitácia betónu v kombinácii s teplými odtieňmi zvýrazní línie krbu. Navyše, múry po nanesení stierky pôsobí veľmi luxusným dojmom v minimalistickom štýle. Pozrite sa na naše realizácie s využitím betónové stierky v interiéri.

Neviete si rady alebo máte konkrétnu otázku a nenašli ste odpoveď? Napíšte nám na farebna@dekorativna-omietka.sk, radi vám so všetkým poradíme.

V našom e-shope si môžete vybrať z piatich farebných odtieňov. Farbu vám namiešame a dodáme v 20 kg vedrách. Stierku dodávame vrátane podkladovej penetrácie a finálneho laku.

Bojíte sa aplikácia betónové stierky, zistite, ako je to jednoduché. Návod nájdete v článku, ako aplikovať betónovú stierku krok za krokom.