Máte záujem o realizáciu jedným z našich partnerov? Zavolajte na +420 773 826 151 alebo pošlite dopyt na farebna@dekorativna-omietka.sk.

Betónová stierka v exteriéri

Betónová stierka je vhodná nielen do interiéru, ale vďaka svojim jedinečným vlastnostiam ju môžeme použiť aj v exteriéri. Dôležité je správne určiť, či podkladový materiál je vhodný pre betónovú stierku alebo nie a dôležitá je aj jeho úprava pred aplikáciou.

Zistite, kde všade je možné betónovú stierku použiť, aký je vhodný podklad a ako ho upraviť pre správne nanášanie betónové stierky.

ODOLNOSŤ BETÓNOVÉ STIERKY V EXTERIÉRU

Betónová stierka je vhodná do exteriéru predovšetkým kvôli svojej odolnosti a unikátnym vlastnostiam. Poradí si s nepriaznivými vplyvmi počasia, ako je dážď, slnko, mráz, ale aj proti rôznym plesniam, riasam i machom. S betónovú stierkou navodíte minimalistický vzhľad a nadčasový dizajn vášho domu, garáže, stĺpov a ďalších vonkajších priestorov.

Betonová stierka (2)

KDE VŠADE MOZETE APLIKOVAT BETONOVÚ STTIERKU V EXTERIÉRU?

  • fasády domov
  • múriky
  • komíny
  • garáže
  • sokle
  • krby

AKÝ JE VHODNÝ PODKLAD POD BETONOVÚ STIERKU V EXTERIÉRU?

Pred aplikáciou betónové stierky v exteriéri je nutné skontrolovať podklad. Či už sa jedná o komíny, fasády domov alebo sokle, podklad musí byť pevný a bez trhlín. Betónovú stierku možno aplikovať takmer na akýkoľvek povrch. V prípade starej omietky a prasklín je potreba najprv odizolovať podklad proti vlhkosti. To vykonáme aplikácií armovacej vrstvy za pomoci lepidla a perlinky a až potom je možné aplikovať stierku.

PORAĎTE SA S PROFESIONÁLMI

V prípade, že si nie ste istí, či betónovú stierku dokážete aplikovať sami, poraďte sa s profesionálmi a napíšte nám na e-mail farebna@dekorativna-stierka.sk. Prezrite si naše už zrealizované projekty a pozrite sa, ako luxusne imitácia betónu vyzerá v interiéri aj exteriéri. Návod na aplikáciu betónové stierky nájdete tu.

Vyberte si z 5 farebných odtieňov. Betónovú stierku vám dodáme pripravenú na použitie vo 20kg balení spoločne s penetráciou i finálnym lakom.

S pozdravom,

Marián