Betónová stierka v exteriéri

Betónová stierka je vhodná nielen do interiéru, ale vďaka svojim jedinečným vlastnostiam ju môžeme použiť aj v exteriéri. Dôležité je správne určiť, či podkladový materiál je vhodný pre betónovú stierku alebo nie a dôležitá je aj jeho úprava pred aplikáciou.

Zistite, kde všade je možné betónovú stierku použiť, aký je vhodný podklad a ako ho upraviť pre správne nanášanie betónové stierky.

ODOLNOSŤ BETÓNOVÉ STIERKY V EXTERIÉRU

Betónová stierka je vhodná do exteriéru predovšetkým kvôli svojej odolnosti a unikátnym vlastnostiam. Poradí si s nepriaznivými vplyvmi počasia, ako je dážď, slnko, mráz, ale aj proti rôznym plesniam, riasam i machom. S betónovú stierkou navodíte minimalistický vzhľad a nadčasový dizajn vášho domu, garáže, stĺpov a ďalších vonkajších priestorov.

Betonová stierka (2)

KDE VŠADE MOZETE APLIKOVAT BETONOVÚ STTIERKU V EXTERIÉRU?

 • fasády domov
 • múriky
 • komíny
 • garáže
 • sokle
 • krby

AKÝ JE VHODNÝ PODKLAD POD BETONOVÚ STIERKU V EXTERIÉRU?

Pred aplikáciou betónové stierky v exteriéri je nutné skontrolovať podklad. Či už sa jedná o komíny, fasády domov alebo sokle, podklad musí byť pevný a bez trhlín. Betónovú stierku možno aplikovať takmer na akýkoľvek povrch. V prípade starej omietky a prasklín je potreba najprv odizolovať podklad proti vlhkosti. To vykonáme aplikácií armovacej vrstvy za pomoci lepidla a perlinky a až potom je možné aplikovať stierku.

PORAĎTE SA S PROFESIONÁLMI

V prípade, že si nie ste istí, či betónovú stierku dokážete aplikovať sami, poraďte sa s profesionálmi a napíšte nám na e-mail farebna@dekorativna-stierka.sk. Prezrite si naše už zrealizované projekty a pozrite sa, ako luxusne imitácia betónu vyzerá v interiéri aj exteriéri. Návod na aplikáciu betónové stierky nájdete tu.

Vyberte si z 5 farebných odtieňov. Betónovú stierku vám dodáme pripravenú na použitie vo 20kg balení spoločne s penetráciou i finálnym lakom.

S pozdravom,

Marián

 • Prihláste sa prosím znovu

  Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

  Ďakujeme za pochopenie.

  Prihlásenie