Neohodnotené

Designová fasádná omietka 25 Kg - Canadian Black

Luxusná omietka vhodná a využiteľná pre tenkovrstvú fasádnu omietku. Je možné ju využiť tak ako pre všetky vonkajšie aj vnútorné steny, schody, sokle a iné namáhané časti budov a je možné ju naniesť na väčšinu klasických povrchov (vápencové, betonové, cementové, tehlové a dalšie). Omietka obsahuje niekoľko druhov přírodného kameniva, živice a okrasných pieskov. Fasádna omietka sa aplikuje strojovým (strojní stříkání)  alebo ručným spôsobom (oceľové hladítko). Po zatvrdnutí získá omietka luxusný, prírodný vzhľad s efektnými odleskami. Omietka je oteruvzdorná, extrémne odolná a vďaka tomu vhodná aj na často čistené alebo namahané miesta budov. Omietka je pripravená k okamžitému manuálnemu a strojovému použitiu.

Skladom
Kód: FAS/BIL/CB
€89,90 €74,92 bez DPH

VLASTNOSTI dizajnové fasádne omietky:

 • Prírodný efekt

 • Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom

 • Vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​využitie

 • Jednoduchá údržba a čistenie

 • Umožňuje nanášanie strojom

 • Dlhá životnosť

 • Jednoduchá a rýchla aplikácia

 

SPOTREBA fasádnej omietky

Priemerná spotreba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstve. Jeden vedierko možno použiť na cca 6 metrov štvorcových plochy. Spotreba závisí na pripravenom povrchu a výsledné vrstve.

 

  1m2 6m2 20m2 40m2 60m2 80m2 100m2

Cena bez DPH  / 1m2

Omietka 25kg 4 kg 24 kg 80 kg 160 kg 240 kg 320 kg 400 kg

13,45 EUR / m2

Počet kbelikov - 1 3,2 6,4 9,6 12,8 16

 

 

AKO PRIPRAVIŤ A POUŽIŤ fasádne omietku?

Práca s našou omietkou je naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý.

 

Manuálná aplikácia fasádnej omietky:

 

Povrch by mal byť vopred pripravený, suchý a očistený od všetkých nečistôt. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omietku dôkladne premiešajte ručným náradím alebo použite miešadlo do vŕtačky. V prípade ručného nanášania využite oceľového hladidla a klasickým spôsobom omietku natiahnite.

Nanášajte omietku tak, aby rovnomerne pokryla pripravený povrch. Pre ešte lepší efekt možno kombinovať viac farieb tohto druhu omietky a docieliť tak štruktúrovaných obrazcov a zaujímavých vzorov.

Pre celistvý a prírodný vzhľad dokončite v jednom kroku celú časť plochy. Pri prerušení práce použite lepiacu pásku a oddeľte tak staršia časť od novej. Pri pokračovaní nanášaní odlepte lepiacu pásku a pokračujte v aplikácii novej časti.

 

Aplikácia strojom:

 

Povrch by mal byť vopred pripravený, suchý a očistený od všetkých nečistôt. Omietku premiešajte ručne alebo miešadlom do vŕtačky. Pre strojné nanášanie použite trysku s priemerom od o4 mm do o8 mm. Doporučený tlak od 2 bar do 6 bar.

Odporúčania pre fasádne omietku

Omietku nanášajte pri teplote od +10 ° C do +25 ° C pri vlhkosti max 80%. Spotrebujte do 12 mesiacov od nadobudnutia. Nenanášajte pod priamym slnečným svetlom a na vlhký podklad. Pri kontakte s pokožkou umyte zasiahnuté miesto vodou a mydlom. Pri vniknutí do očí dôkladne vyplachujte aspoň štvrť hodiny. Pri vdýchnutí zapite vodou a vyhľadajte lekára.

 

 

 • Prihláste sa prosím znovu

  Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

  Ďakujeme za pochopenie.

  Prihlásenie