Máte záujem o realizáciu jedným z našich partnerov? Zavolajte na +420 773 826 151 alebo pošlite dopyt na farebna@dekorativna-omietka.sk.

Designová fasádná omietka 25 Kg - Luxury white

Kód: FAS/BIL/LW
€116,10 €96,75 bez DPH
Skladom

Luxusná omietka vhodná a využiteľná pre tenkovrstvú fasádnu omietku. Je možné ju využiť tak ako pre všetky vonkajšie aj vnútorné steny, schody, sokle a iné namáhané časti budov a je možné ju naniesť na väčšinu klasických povrchov (vápencové, betonové, cementové, tehlové a dalšie). Omietka obsahuje niekoľko druhov přírodného kameniva, živice a okrasných pieskov. Fasádna omietka sa aplikuje strojovým (strojní stříkání)  alebo ručným spôsobom (oceľové hladítko). Po zatvrdnutí získá omietka luxusný, prírodný vzhľad s efektnými odleskami. Omietka je oteruvzdorná, extrémne odolná a vďaka tomu vhodná aj na často čistené alebo namahané miesta budov. Omietka je pripravená k okamžitému manuálnemu a strojovému použitiu.

Detailné informácie

Spokojní zákazníci
Spokojní zákazníci
Naši zákazníci oceňujú rýchlosť odosielania zásielok, výnimočnú kvalitu produktov a preškolených kolegov, ktorí vždy poradia.
3 — Velkoobchodní ceny
B2B Spolupráca
Podporujeme architektov, dizajnérov a ďalších realizátorov, ktorí pracujú s našimi produktmi.
2 — Dárek k nákupu
Malý dárek?
Áno:) u nás ku každej objednávke dostanete malú pozornosť. Len tak, pre radosť.

Podrobný popis

VLASTNOSTI dizajnové fasádne omietky:

  • Prírodný efekt

  • Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom

  • Vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​využitie

  • Jednoduchá údržba a čistenie

  • Umožňuje nanášanie strojom

  • Dlhá životnosť

  • Jednoduchá a rýchla aplikácia

 

SPOTREBA fasádnej omietky

Priemerná spotreba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstve. Jeden vedierko možno použiť na cca 6 metrov štvorcových plochy. Spotreba závisí na pripravenom povrchu a výsledné vrstve.

 

  1m2 6m2 20m2 40m2 60m2 80m2 100m2

Cena bez DPH  / 1m2

Omietka 25kg 4 kg 24 kg 80 kg 160 kg 240 kg 320 kg 400 kg

13,45 EUR / m2

Počet kbelikov - 1 3,2 6,4 9,6 12,8 16

 

 

AKO PRIPRAVIŤ A POUŽIŤ fasádne omietku?

Práca s našou omietkou je naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý.

 

Manuálná aplikácia fasádnej omietky:

 

Povrch by mal byť vopred pripravený, suchý a očistený od všetkých nečistôt. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omietku dôkladne premiešajte ručným náradím alebo použite miešadlo do vŕtačky. V prípade ručného nanášania využite oceľového hladidla a klasickým spôsobom omietku natiahnite.

Nanášajte omietku tak, aby rovnomerne pokryla pripravený povrch. Pre ešte lepší efekt možno kombinovať viac farieb tohto druhu omietky a docieliť tak štruktúrovaných obrazcov a zaujímavých vzorov.

Pre celistvý a prírodný vzhľad dokončite v jednom kroku celú časť plochy. Pri prerušení práce použite lepiacu pásku a oddeľte tak staršia časť od novej. Pri pokračovaní nanášaní odlepte lepiacu pásku a pokračujte v aplikácii novej časti.

 

Aplikácia strojom:

 

Povrch by mal byť vopred pripravený, suchý a očistený od všetkých nečistôt. Omietku premiešajte ručne alebo miešadlom do vŕtačky. Pre strojné nanášanie použite trysku s priemerom od o4 mm do o8 mm. Doporučený tlak od 2 bar do 6 bar.

Odporúčania pre fasádne omietku

Omietku nanášajte pri teplote od +10 ° C do +25 ° C pri vlhkosti max 80%. Spotrebujte do 12 mesiacov od nadobudnutia. Nenanášajte pod priamym slnečným svetlom a na vlhký podklad. Pri kontakte s pokožkou umyte zasiahnuté miesto vodou a mydlom. Pri vniknutí do očí dôkladne vyplachujte aspoň štvrť hodiny. Pri vdýchnutí zapite vodou a vyhľadajte lekára.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: